Lunaris-Online Official Hack LuNa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Lunaris-Online Official Hack LuNa

Mesaj  LunarisOnline la data de Lun Iun 18, 2012 9:34 pm

Bună ziua , sunt din partea lunaris-online.tk !
Acest site a fost infintat la data de 20.03.2012 in scopuri personale de doi baieti din grupul de hackeri AlyBy . Acesti baieti il foloseaua pentru proprile scopuri si pentru bani . In timp site-ul a fost descoperit si respectiv inchis.

De atunci nimeni nu a mai folosit serviciul acesta decat prin anumite programe rare precum il vad si pe acesta postat de HungaryMetin2 dar este ineficient , nu functioneaza . El are la baza script-ul programului nostru cu care va oferim luna free pe lunaris-hack.tk !

Puteti accesa cu incredere lunaris-hack.tk . Poate nu o sa aveti incredere dar chiar functioneaza spre uimirea mea si a altor oameni .

ATENTIE - trebuie sa aveti minim lvl 20 si sa il folositi doar odata pe cont .

O sa va prezin cateva pareri ale unor playeri de metin2 ce folosesc acest site .

StunGard spune :
"WOW , super frate chiar tare ms ms ms ms ms ms ms puteam sa iti ofer 20 euro pe el dar tu ne oferi free mersi man esti cel mai tare"

Alexandru spune :
"Mersi am putut sa cumpar modate si armuri dar pacat ca il poti folosi numai odata pe cont si trebuie sa ai minim lvl 20 ... oricum prima oara pe contul meu de 225 a ajuns foarte greu dar la contul de 255 am bagat intrebarea secreta cu foarte mare neincredere si frica dar a doua zi aveam banii in cont . Multumesc foarte mult .

lunaris-hack.tk

LunarisOnline

Data de inscriere : 18/06/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Lunaris-Online Official Hack LuNa

Mesaj  gabytawdulce la data de Vin Iul 27, 2012 10:29 am

Ms ms ms ms :*** dar doar odata pe cont de metin sau cont de AICI??

gabytawdulce

Data de inscriere : 27/07/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum