1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

In jos

1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

Mesaj  SweetAng3l la data de Mier Mar 07, 2012 4:21 pm

Salut!
Dupa cum spune si titlul subiectului am sa va prezint 2 hackuri pentru serverele private ( Atentie: daca incercati sa il folositi pe serverele oficiale ro, uk etc o sa fiti detectati de hsield si o sa va scoata ca am incercat si eu si nu merge )

Ce trebuie sa faceti :
-copiati fisierele PC.eix si PC.epk in directorul pack din clientul de metin

Aveti acolo si un starter dar nu merge pe toate serverele private ( merge pe speed, tim, fun, cel putin pe astea joc eu si folosesc).

Pentru 1 hit kill cu pumnul trebuie sa dati arma jos ca sa functioneze dupa cum spune si numele , logic .

Mobi o sa ii omoare din al 3-lea hit sau pumn , iar la boosi din metin din 8-9 hituri.
Il puteti folosi si ca kick hack (daca dati intr-un player din alt regat sau de pe liber o sa ii dea kick) dar o sa ramaneti blocati dupa ce dati in alt player

Linkul de download 1 hit kill cu pumnul:

2shared.com/file/uMgG8W-o/1hit_Kill.html

Linkul de download 1 hit kill cu sabia:

2shared.com/file/wWhQorrt/1hit_Kill_pe_sabie.html

Atentie: Nu merge sa folositi ambele hackuri pe un client de metin , doar in cazul in care aveti inca o copie a clientului respectiv si aveti intr-unul 1hit kill pe sabie si in celalalt 1hit kill cu pumnul.
Have Fun!

SweetAng3l

Data de înscriere : 07/03/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: 1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

Mesaj  kzamkmso la data de Mier Ian 02, 2013 6:24 pm

Sall !
Am descarcat hack, am dezarhivat,Dar cand intru,atac cu arma si nu se intampla nimic
PS: Am incercat si pe Metin2Tim

Ultima editare efectuata de catre kzamkmso in Mier Ian 02, 2013 6:25 pm, editata de 1 ori (Motiv : ...)

kzamkmso

Data de înscriere : 02/01/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum