1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

Mesaj  SweetAng3l la data de Mier Mar 07, 2012 4:21 pm

Salut!
Dupa cum spune si titlul subiectului am sa va prezint 2 hackuri pentru serverele private ( Atentie: daca incercati sa il folositi pe serverele oficiale ro, uk etc o sa fiti detectati de hsield si o sa va scoata ca am incercat si eu si nu merge )

Ce trebuie sa faceti :
-copiati fisierele PC.eix si PC.epk in directorul pack din clientul de metin

Aveti acolo si un starter dar nu merge pe toate serverele private ( merge pe speed, tim, fun, cel putin pe astea joc eu si folosesc).

Pentru 1 hit kill cu pumnul trebuie sa dati arma jos ca sa functioneze dupa cum spune si numele , logic .

Mobi o sa ii omoare din al 3-lea hit sau pumn , iar la boosi din metin din 8-9 hituri.
Il puteti folosi si ca kick hack (daca dati intr-un player din alt regat sau de pe liber o sa ii dea kick) dar o sa ramaneti blocati dupa ce dati in alt player

Linkul de download 1 hit kill cu pumnul:

2shared.com/file/uMgG8W-o/1hit_Kill.html

Linkul de download 1 hit kill cu sabia:

2shared.com/file/wWhQorrt/1hit_Kill_pe_sabie.html

Atentie: Nu merge sa folositi ambele hackuri pe un client de metin , doar in cazul in care aveti inca o copie a clientului respectiv si aveti intr-unul 1hit kill pe sabie si in celalalt 1hit kill cu pumnul.
Have Fun!

SweetAng3l

Data de inscriere : 07/03/2012

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: 1hit kill cu pumnul si 1hit kill pe sabie

Mesaj  kzamkmso la data de Mier Ian 02, 2013 6:24 pm

Sall !
Am descarcat hack, am dezarhivat,Dar cand intru,atac cu arma si nu se intampla nimic
PS: Am incercat si pe Metin2Tim

Ultima editare efectuata de catre kzamkmso in Mier Ian 02, 2013 6:25 pm, editata de 1 ori (Motiv : ...)

kzamkmso

Data de inscriere : 02/01/2013

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum